O Nas

strona-slider

20170402_071039

W naszym sklepie staramy się zapewnić Państwu szeroki wybór asortymentu, dzięki któremu poczujecie się zupełnie jak w Polsce! Dokładamy starań by nasze produkty (zwłaszcza te spożywcze) były zawsze świeże. W sklepie Smak Polski znajdą Państwo produkty, o które trudno nie tylko w typowych angielskich, ale też niektórych polskich sklepach.

Nasi pracownicy dbają również o to by produkty spożywcze były podczas pakowania oddzielone od pozostałych. Co tyczy się również chłodzonych oraz mrożonych – zadbamy o to by cięższe towary nie przygniotły świeżutkich, pieczonych na miejscu bułek.

Produkty przechowywane są w kontrolowanych i klimatyzowanych warunkach, dzięki czemu Państwa zakupy są stale zachowane w odpowiedniej temperaturze, co pozwala zachować ich świeżość.

Smak Polski działa w oparciu o asortyment naszych partnerów handlowych, którymi są wiodące hurtownie z polskimi towarami, działające w Anglii. Takie rozwiązanie daje gwarancję szerokiej oferty, produktów najwyższej świeżości oraz dostępności bardzo dużej liczby towarów w przystępnych cenach.

Nasz sklep umożliwia swoim klientom płatność gotówką lub karta – do każdych zakupów dołączany jest paragon fiskalny.

Zajrzyj do naszego sklepu i znajdź wszystkie smaki Polski w jednym miejscu!

14063919_1792358221000214_1535748985834152117_n

Inspekcja z Councilu. Oto nasz wynik 🙂 to zobowiązuje.

Zasługa całej ekipy ze sklepu Smak Polski W Bath.

Komentowanie jest wyłączone.