Firma DAJAR

DAJAR Sp. z o.o. jest nthumb_140986_producerLogo_logoajwiększym w Polsce i w rejonie Europy Środkowej przedsiębiorstwem zajmującym się dystrybucją szerokiej gamy artykułów dla domu i ogrodu. Zapleczem dla tak imponującej oferty są kontakty handlowe ze wszystkimi znaczącymi producentami światowymi w branży AGD oraz dwa, własne zakłady produkcyjne. DAJAR jako producent wyspecjalizował się w produkcji artykułów kempingowo-ogrodowych, desek do prasowania i suszarek do bielizny.

Firmę współtworzy 700-osobowy zespół ludzi. Wiedza, doświadczenie oraz systematyczny rozwój pracowników gwarantuje wszystkim klientom DAJAR profesjonalne podejście na każdym etapie współpracy. Podstawą sukcesu jest wielka dbałość o satysfakcję klientów, ciągłe wyprzedzanie oczekiwań rynku oraz wyjątkowa troska o wysoką jakość produktów i towarów. Nasze wyroby spełniają wymagania TUV GS i EN 581 (PN 581). DAJAR Sp z o.o. posiada certyfikat zarządzania jakością wg normy ISO 9001:2015, bezpieczeństwem wg OHSAS 18001 oraz środowiskiem wg ISO 14001:2015.

Dzięki precyzyjnie dobranej ofercie i portfolio marek odpowiadającemu złożonej segmentacji rynku zaspokajamy potrzeby każdego klienta ostatecznego.

 

Komentowanie jest wyłączone.